Práca & prax

  • Staň sa súčasťou nášho tímu na klinike Dr. Martin v Piešťanoch!

    Hľadáme nových kolegov, ktorí sa pripoja k našim špecialistom na úsmevy. Pridaj sa k nám a pomôž nám starať sa o zdravé a spokojné úsmevy našich pacientov.

    Viac o pozícii nájdeš tu: https://bit.ly/4bP4DFM

    Máš otázky alebo záujem o inú pozíciu? Neváhaj nás kontaktovať na cv@drmartin.sk.

    Tešíme sa na teba!

  • Mimoriadna príležitosť: na Kliniku Ortodoncie, Regeneratívnej a Forenznej Stomatológie Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, hľadáme do tímu Sangre Azul troch nových kolegov (platený part-time počas leta aj šk.roka) preferenčne čerstvých zubných asistentov po skončenom II. ročníku resp. skúsenejších a ďalej dvoch študentov z nižších ročníkov LF 1-2 na nehonorovanú odbornú stáž a participáciu na výskume. Naberte nové skúsenosti a staňte sa súčasťou tímu Sangre azul. Finančné aj časové nastavenia podľa dohody.

    Náplň práce zubného asistenta:
    – zodpovednosť za chod ambulancie
    – asistencia pri stomatologických výkonoch
    – zodpovednosť za inštrumentárium
    – sterilizácia zariadení
    – zodpovednosť za čistotu ambulancie
    – komunikácia s pacientmi – dohadovanie termínov telefonicky resp. elektronicky
    – práca aj v poobedných hodinách

    Požiadavky na zamestnanca:
    -pozícií vyhovujú uchádzači s ukončeným min. 2. ročníkom ZL

    Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk- expert
    Anglický jazyk- mierne pokročilý

    Práca na brigádu, 6-10€/hod.
    Svoje životopisy prosím zasielajte do konca júna na korfs@3dent.sk

    Tešíme sa spoluprácu
    S pozdravom TÍM SANGRE AZUL

  • Zubná klinika IBedent s.r.o. v Želiezovciach /okres Levice/

    prijme do trvalého pracovného pomeru zubného lekára.

    Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa i študenta 5. ročníka LF s praxou.

    Platobná ponuka od 2000-5000 Eur brutto.

    Možné zabezpečenie ubytovania.

    Bližšie informácie na t.č. 036/7792057 v pracovných dňoch od 7:30 hod.
    do 13:30 hod..

    S pozdravom MUDr. Imrich Beszédes

  • Nabízím k prodeji zavedenou zubní praxi ve Slušovicích (14 km od Zlína). Ideální pro absolventy – rozumné náklady, bezproblémový chod, dlouhodobá perspektiva.

    •       Praxe je vedena jako s.r.o.
    •       Smlouvy s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211, 213.
    •       Zavedená spolupráce se zubní laboratoří.
    •       Ordinace se nachází v budově Městského zdravotního střediska. Příznivé nájemné, kompletní služby zajištěné provozovatelem (Město Slušovice). V budově je v provozu ještě jedna zubní ordinace.
    •       Ordinace rekonstruovaná v září 2023.
    •       Kompletně zařízená ordinace je vybavena novou zubní soupravou KaVo Primus 1058 Life pořízenou v září 2023.
    •       K dispozici je ordinace, denní místnost, kuchyňka, čekárna a sklad. V těsné blízkosti je místnost s možností připojení dalšího křesla.

    Pro více informací mne prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: ludmilapsenkova@seznam.cz nebo na tel. +420 603 736 962.

  • Zubná ambulancia na Záhorí spolupracujúca so zdrav.poisťovnami hľadá výpomoc k lekárovi s vyhliadkou TPP. Široká škála pacientov a rôznorodosť ich stavov. Práca na smeny, poobede alebo par dní v týždni/v mesiaci podľa dohody, občasné privyrobenie. Vhodné aj pre lekára na MD, študenta posledného ročníka LF, trpezlivo zaučíme.

    Ambulancia je plne vybavená- i.o rvg prístroj, strojová endodoncia, tepl.kondenzácia, elektrokauter, pedostomatológia-korunky a medzerníky, implantológia, dentálna hygienička k dispozícii

    Mladý mini kolektív, priateľský- Lekár+ sestra+ hygienička

    www.zubyvkuchyni.sk

    Mzdové podmienky (brutto): 500 EUR/mesiac

    Kontaktná osoba: MDDr. Katarína Čarná

    Tel.: +421907962887

    Email: katarina.carna@gmail.com

  • Ahoj budúca zubná lekárka, budúci zubný lekár, ak Ťa to láka naspäť domov na Oravu, tak po ukončení štúdia poď robiť k nám do Námestova.

    Sme mladý dynamický kolektív. Radi sa učíme a posúvame dopredu. Ponúkame Ti už počas štúdia miesto na prax, štipendium v poslednom ročníku a po ukončení školy Ti doprajeme prázdniný, ak budeš chcieť. Nesľubujeme Ti, že peniaze budú padať z neba ako dážď a nesľubujeme Ti ani to, že si zarobíš po roku na najnovší meďák alebo teslu. Sme realistickí a podnikáme zodpovedne. Počas pracovnej doby bude stále prítomný skúsený zubný lekár na konzultáciu. Sestrička v ambulancii je zvyknutá na štvorručnú prácu a sestrička na recepcii vybaví nevyhnutnú administratívu. Koferdam nemáme len na parádu a lupové okuliare u nás milujú aj dentálne hygieničky. Budeš pracovať v ambulancii s IO RTG na kresle, v budove je najnovší 3D CT.

    Spolupracujeme so všetkými poisťovňami. Spolu s dentálnymi  hygieničkami  si vychovávame motivovaných pacientov.

    Najpodstatnejšie: pracovný čas:  plný alebo čiastočný úväzok je to na Tebe; platové ohodnotenie: 1500 eur v hrubom + percentá z obratu; benefity: prispievame do 3. piliera dôchodkového sporenia, podporujeme vzdelávanie a dávame ročný príspevok na školenie podľa vlastného výberu. Kúpime Ti individuálne zhotovené lupové okuliare. Pracovné oblečenie je samozrejmosť.

    Detaily našej ponuky Ti radi vysvetlíme osobne. MDDr. Mária Škapcová, stomamb@gmail.com zamestnanec a konateľ MUDr.Škombár, s.r.o.

  • Milí študenti chceli by sme vás privítať na prax v zabehnutej klinike v Nitre Dr. Čajka
    Ponúkame prax , stáže, brigády či absolventské pracovné pozície, kde využiješ svoj potenciál.
    Nájdi si prácu ušitú pre teba. Vyfiltruj si pracovné pozície podľa typu, odboru či lokality. Ponúkame nadštandardne vybavenie ambulancie, zubna súprava Stern Weber, vrátane 2D a 3D rentgenov, je možnosť ubytovania.

    Mzda: 2900€
    www.doktorcajka.sk
    0904357784

  • Do ambulancie Úsmev v Považskej Bystrici hľadáme lekára/lekárku (aj absolventi a študenti so štátnicami v roku 2024, aj uchádzači z iných krajín). Ide o rodinný typ zariadenia, špecializácia podľa záujmu, zaškolenie, možnosť spolupodieľať sa na výkonoch v celkovej anestézii priamo na pracovisku, flexibilný pracovný čas, príp. práca na skrátený úväzok. Plat 2500 – 5000 € (základná mzda + percentuálny podiel z obratu). Tešíme sa na spoluprácu.
    Kontakt: 00 421 911 848 335, office.usmevpb@gmail.com.

Ponúkate prácu alebo prax zubným lekárom?

Pridajte inzerát o svojej ponuke práce alebo praxi a po schválení inzerátu ju uverejníme v našej databáze na webovej stránke.

Upozorňujeme, že slovenskí zamestnávatelia sú od 1.mája 2018 povinní uviesť v inzerátoch základnú výšku hrubej mzdy. Inzeráty, ktoré ju nebudú obsahovať, nezverejníme.

Sme študenti zubného lekárstva na Slovensku. Spája nás zdravý úsmev.

X