Práca & prax

 • Stomatologické centrum v Poprade hľadá do svojho tímu nového lekára. Náplň práce – diagnostická a liečebná činnosť v odbore, ošetrovanie pacientov všetkých vekových kategórií. Informácie o pracovnom mieste: mladý a priateľský kolektív, podpora profesného rastu, práca s najnovšími technológiami: mikroskop, cerec, panorama, kefalo, CBCT atď., spolupráca s ortodontistom na pracovisku, flexibilná pracovná doba, rôzne firemné benefity. Pozícia je vhodná pre skúseného zubného lekára i absolventa. Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite nám životopis a vyplnený súhlas so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: dentakra@dentakra.sk. O termíne výberového konania Vás budeme informovať.

  Ing. Tkáč Miroslav0948 066 993
 • Novovybudovaná zubná klinika v Považskej Bystrici, vybavená najmodernejšími technológiami, ponúka pracovné miesta pre 2 zubných lekárov a 2 hygienistky s dobrým finančným ohodnotením plus podielom na zisku. Do budúcna možnosť ďalšieho vzdelávania a špecializácie.

  info.dakins@petrokontoeu.sk+421 948 810 030
 • Hledáme do našeho týmu šikovného absolventa (-ku) na plný/částečný pracovní úvazek. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, pracovitost a pozitivní přístup. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Opavy, přátelský kolektiv, motivační platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity. Strukturovaný životopis prosím zašlete na palova@ppdent.cz.

  palova@ppdent.cz
 • Prijmem zubneho lekara alebo lekarku do ambulancie pri Topolcanoch (2 km od mesta). Skusenosti a prax je vitana, nie vsak podmienkou. Okrem zachovnej stomatologie sa venujeme aj estetickym rekonstrukciam chrupu celokeramickymi nahradami a zubnymi implantatmi, ako aj dentoalveolarnej chirurgii. Sucastou ambulancie je aj dentalna hygiena.

  katarinamedova@gmail.com
 • Voľné pracovné miesta vo FNsP J. A. Reimana v Prešove na odd. Maxilofaciálnej chirurgie – aj pre čerstvých absolventov. Pre viac informácií kontaktujte robert@macour.sk

  robert@macour.sk
 • Predaj zubnej ambulancie v Liptovskom Mikulasi – Bobrovec, resp. ponukame pracu zubneho lekara na TPP. Dakujem.

  0907435777
 • Novovybudovaná zubná klinika v Považskej Bystrici, vybavená najmodernejšími technológiami, ponúka pracovné miesta pre 2 zubných lekárov a 2 hygienistky s dobrým finančným ohodnotením plus podielom na zisku. Do budúcna možnosť ďalšieho vzdelávania a špecializácie. Kontakt: +421 948 810 030.

  info.dakins@petrokontoeu.sk
 • Maxi DENTAL s.r.o., zavedená soukromá zubní ordinace v Břeclavi, ČR, přijme zubního lékaře/ku na plný nebo zkrácený úvazek, vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned, nejpozději 05 – 09/2018. Jsme moderní pracoviště zabývající se prevencí, chirurgickou, protetickou, záchovnou a estetickou stomatologií, parodontologií, implantologií. Naše pracoviště je vybaveno OPG, mikroskopem, laboratoří a ordinací dentálních hygienistek. Nabízíme benefity ve formě stravenek, příspěvků na školení a jiné, odpovídající finanční ohodnocení a finanční odměny k platu. Pozdější podíl nebo převzetí praxe je možné. Byt 3+1 nebo 1+KK k dispozici. Životopis a motivační dopis, prosím, zašlete na adresu. Tel.+420608136410, p.Krupová, www.maxidental.cz.

  Krupovákrupovaa@centrum.cz
 • Do zubnej ambulancie v Trnave prijmeme zubného lekára/ku, aj absolventa na plný/polovičný úväzok.

  Klára Baranovičováklara.baranovicova@gmail.com
 • Príjmem zubného lekára/ lekárku, prípadne absolventa do zubnej ambulancie v Liptovskom Mikuláši. Bližšie informácie na tel. 0905265069, 0915897036.

  Jara Hlaváčkováhlavackova.jara@imafex.sk
 • Hľadám zubného lekára / lekárku (absolventa zaškolím) do zabehnutej a moderne vybavenej zubnej ambulancie v Rožňave. Ponúkam veľmi výhodné platové aj pracovné podmienky. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

  Sabína Kulcsárovásabina.kulcsarova@gmail.com
 • Ponúkame miesto pre zubnú lekárku/lekára aj absolventa do trvalého pracovného pomeru v Prešove. Nástup od 1.3.2018.

  MDDr. Anna Husovskáhastoma@hastoma.sk
 • Vážení studenti a absolventi, nenabízíme jen zaměstnání s mnoha benefity v příjemném kolektivu se stálou klientelou v ordinaci plné hi-tech vybavení jako mnozí. Máme 6 let zkušeností s vedením a podporou absolventů a jejich odbornou přípravou na osamostatnění, objevení té pravé specializace a otevření vlastní úspěšně fungující praxe v ČR. U nás získáte do svého arsenálu dovednosti předního českého implantologa, parodontologa a podnikatele, které zúročíte k Vašemu profesnímu růstu a přechodu do vlastního, je-li to Vaší ambicí. Vhodná a velmi přínosná příležitost i pro ambiciózní zahraniční lékaře (nejen ze Slovenska). Chtějte víc, i začít se dá rovnocenně a s jasnou vizí. Těšíme se na Vás. Více na www.adonisdental.cz , Vaše CV na prilezitosti@adonisdental.cz

  Adonis Dentalprilezitosti@adonisdental.cz
 • Do zabehnutej zubnej ambulancie v Trenčianských Tepliciach príjmeme zubného lekára/lekárku, schopného samostatne pracovať – aj absolventa, zubného lekára na dôchodku. Požadujeme samostatnosť, citlivý prístup k pacientovi, snahu o bezbolestné a kvalitné ošetrenie. Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, čistú a kvalitne vybavenú ambulanciu. Mobilný kontakt: 0950 601 807.

  MDDr. Linda Repiščákovázubnylekar2016@gmail.com
 • Zubná klinika AXIS-DENT v Dunajskej Strede so zameraním na čeľustnú ortopédiu, stomatológiu, dentoalveolárnu chirurgiu, protetiku a dentálnu hygienu hľadá stomatológa do tímu. Ponúka možnosť získať nové zručnosti a rozšíriť si vedomosti v odbore. Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť dlhodobej spolupráce aj na licenciou. www.axis-dent.eu

  AXIS-DENTeva@axis-dent.eu
 • Hľadáme zubného lekára prípadne absolventa do našej stomatologickej ambulancie. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, veľmi dobré platové podmienky. Nástup je možný ihneď. Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť napredovať sú vždy plusom. Tešíme sa na Vaše správy, ktoré môžete zasielať na eurodentsk@gmail.com Iná špecifikácia: Vhodné aj pre absolventa

  Mgr. Tomáš Pobjeckýeurodentsk@gmail.com
 • Súkromná zubná ambulancia a technika v Žiline JR, s.r.o. príjme zubného lekára/lekárku, prípadne absolventa s nástupom ihneď. Ponúkame prácu v zabehnutej zubnej ambulancii s možnosťou získania nových vedomostí, zručností a skúseností v oblasti protetiky. Príjemný kolektív, podpora ďalšieho vzdelávania nadštandardné ohodnotenie proaktívneho prístupu. Dohoda podmienok po osobnom pohovore.

  JR, s.r.o. (Natália Tarabová)sambolog@gmail.com
 • Badent s.r.o. príjme zubného lekára do zubnej ambulancie v Prešove, spolupráca s dentoalveolárnym chirurgom, dentálna hygiena, moderné vybavenie.

  Badent s.r.o.badent@zoznam.sk
 • Niekto zo študentov na asistenciu ku kreslu tento týždeň v Žiline? Máme nejaké dievčatá PN. Samozrejme za peniaze :). Pre viac info môžete písať súkromnú správu alebo na mail blaha@zubnylekar.eu. Je možná aj budúca spolupráca v podobných prípadoch.

  Blahablaha@zubnylekar.eu
 • Požiadavky: ochota vedieť viac, komunikatívnosť. Spôsob praxe: Možnosť aktívne pracovať Prax v odbore: Kariológia Ošetrovanie pacientov: možnosť ošetrovania lekárových pacientov Nástup na prax (uviesť mesiac): leto 2015 Iná špecifikácia: protetika, endodoncie

  MUDr. Roland Navrátildnalor@stonline.sk
 • Príjmem zubného lekára v zubnej ambulancii v Tepličke nad Váhom na zástup počas materskej dovolenky. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce.

  MDDr. Anna Ďurmekovázubambul@gmail.com

Ponúkate prácu alebo prax zubným lekárom?

Pridajte inzerát o svojej ponuke práce alebo praxi a po schválení inzerátu ju uverejníme v našej databáze na webovej stránke.

Sme študenti zubného lekárstva na Slovensku. Spája nás zdravý úsmev.

X