Práca & prax

 • Do zabehnutej zubnej ambulancie v Trenčianských Tepliciach príjmeme zubného lekára/lekárku, schopného samostatne pracovať – aj absolventa, zubného lekára na dôchodku. Požadujeme samostatnosť, citlivý prístup k pacientovi, snahu o bezbolestné a kvalitné ošetrenie. Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, čistú a kvalitne vybavenú ambulanciu. Mobilný kontakt: 0950 601 807.

  MDDr. Linda Repiščákovázubnylekar2016@gmail.com
 • Zubná klinika AXIS-DENT v Dunajskej Strede so zameraním na čeľustnú ortopédiu, stomatológiu, dentoalveolárnu chirurgiu, protetiku a dentálnu hygienu hľadá stomatológa do tímu. Ponúka možnosť získať nové zručnosti a rozšíriť si vedomosti v odbore. Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť dlhodobej spolupráce aj na licenciou. www.axis-dent.eu

  AXIS-DENTeva@axis-dent.eu
 • Hľadáme zubného lekára prípadne absolventa do našej stomatologickej ambulancie. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, veľmi dobré platové podmienky. Nástup je možný ihneď. Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť napredovať sú vždy plusom. Tešíme sa na Vaše správy, ktoré môžete zasielať na eurodentsk@gmail.com Iná špecifikácia: Vhodné aj pre absolventa

  Mgr. Tomáš Pobjeckýeurodentsk@gmail.com
 • Súkromná zubná ambulancia a technika v Žiline JR, s.r.o. príjme zubného lekára/lekárku, prípadne absolventa s nástupom ihneď. Ponúkame prácu v zabehnutej zubnej ambulancii s možnosťou získania nových vedomostí, zručností a skúseností v oblasti protetiky. Príjemný kolektív, podpora ďalšieho vzdelávania nadštandardné ohodnotenie proaktívneho prístupu. Dohoda podmienok po osobnom pohovore.

  JR, s.r.o. (Natália Tarabová)sambolog@gmail.com
 • Badent s.r.o. príjme zubného lekára do zubnej ambulancie v Prešove, spolupráca s dentoalveolárnym chirurgom, dentálna hygiena, moderné vybavenie.

  Badent s.r.o.badent@zoznam.sk
 • Požiadavky: ochota vedieť viac, komunikatívnosť. Spôsob praxe: Možnosť aktívne pracovať Prax v odbore: Kariológia Ošetrovanie pacientov: možnosť ošetrovania lekárových pacientov Nástup na prax (uviesť mesiac): leto 2015 Iná špecifikácia: protetika, endodoncie

  MUDr. Roland Navrátildnalor@stonline.sk
 • Príjmem zubného lekára v zubnej ambulancii v Tepličke nad Váhom na zástup počas materskej dovolenky. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce.

  MDDr. Anna Ďurmekovázubambul@gmail.com

Ponúkate prácu alebo prax zubným lekárom?

Pridajte inzerát o svojej ponuke práce alebo praxi a po schválení inzerátu ju uverejníme v našej databáze na webovej stránke.

Sme študenti zubného lekárstva na Slovensku. Spája nás zdravý úsmev.

X