Práca & prax

 • Zubná ambulancia na Záhorí spolupracujúca so zdrav.poisťovnami hľadá výpomoc k lekárovi s vyhliadkou TPP. Široká škála pacientov a rôznorodosť ich stavov. Práca na smeny, poobede alebo par dní v týždni/v mesiaci podľa dohody, občasné privyrobenie. Vhodné aj pre lekára na MD, študenta posledného ročníka LF, trpezlivo zaučíme.

  Ambulancia je plne vybavená- i.o rvg prístroj, strojová endodoncia, tepl.kondenzácia, elektrokauter, pedostomatológia-korunky a medzerníky, implantológia, dentálna hygienička k dispozícii

  Mladý mini kolektív, priateľský- Lekár+ sestra+ hygienička

  www.zubyvkuchyni.sk

  Mzdové podmienky (brutto): 500 EUR/mesiac

  Kontaktná osoba: MDDr. Katarína Čarná

  Tel.: +421907962887

  Email: katarina.carna@gmail.com

 • Ahoj budúca zubná lekárka, budúci zubný lekár, ak Ťa to láka naspäť domov na Oravu, tak po ukončení štúdia poď robiť k nám do Námestova.

  Sme mladý dynamický kolektív. Radi sa učíme a posúvame dopredu. Ponúkame Ti už počas štúdia miesto na prax, štipendium v poslednom ročníku a po ukončení školy Ti doprajeme prázdniný, ak budeš chcieť. Nesľubujeme Ti, že peniaze budú padať z neba ako dážď a nesľubujeme Ti ani to, že si zarobíš po roku na najnovší meďák alebo teslu. Sme realistickí a podnikáme zodpovedne. Počas pracovnej doby bude stále prítomný skúsený zubný lekár na konzultáciu. Sestrička v ambulancii je zvyknutá na štvorručnú prácu a sestrička na recepcii vybaví nevyhnutnú administratívu. Koferdam nemáme len na parádu a lupové okuliare u nás milujú aj dentálne hygieničky. Budeš pracovať v ambulancii s IO RTG na kresle, v budove je najnovší 3D CT.

  Spolupracujeme so všetkými poisťovňami. Spolu s dentálnymi  hygieničkami  si vychovávame motivovaných pacientov.

  Najpodstatnejšie: pracovný čas:  plný alebo čiastočný úväzok je to na Tebe; platové ohodnotenie: 1500 eur v hrubom + percentá z obratu; benefity: prispievame do 3. piliera dôchodkového sporenia, podporujeme vzdelávanie a dávame ročný príspevok na školenie podľa vlastného výberu. Kúpime Ti individuálne zhotovené lupové okuliare. Pracovné oblečenie je samozrejmosť.

  Detaily našej ponuky Ti radi vysvetlíme osobne. MDDr. Mária Škapcová, stomamb@gmail.com zamestnanec a konateľ MUDr.Škombár, s.r.o.

 • Milí študenti chceli by sme vás privítať na prax v zabehnutej klinike v Nitre Dr. Čajka
  Ponúkame prax , stáže, brigády či absolventské pracovné pozície, kde využiješ svoj potenciál.
  Nájdi si prácu ušitú pre teba. Vyfiltruj si pracovné pozície podľa typu, odboru či lokality. Ponúkame nadštandardne vybavenie ambulancie, zubna súprava Stern Weber, vrátane 2D a 3D rentgenov, je možnosť ubytovania.

  Mzda: 2900€
  www.doktorcajka.sk
  0904357784

 • Do ambulancie Úsmev v Považskej Bystrici hľadáme lekára/lekárku (aj absolventi a študenti so štátnicami v roku 2024, aj uchádzači z iných krajín). Ide o rodinný typ zariadenia, špecializácia podľa záujmu, zaškolenie, možnosť spolupodieľať sa na výkonoch v celkovej anestézii priamo na pracovisku, flexibilný pracovný čas, príp. práca na skrátený úväzok. Plat 2500 – 5000 € (základná mzda + percentuálny podiel z obratu). Tešíme sa na spoluprácu.
  Kontakt: 00 421 911 848 335, office.usmevpb@gmail.com.

  Ponúkate prácu alebo prax zubným lekárom?

  Pridajte inzerát o svojej ponuke práce alebo praxi a po schválení inzerátu ju uverejníme v našej databáze na webovej stránke.

  Upozorňujeme, že slovenskí zamestnávatelia sú od 1.mája 2018 povinní uviesť v inzerátoch základnú výšku hrubej mzdy. Inzeráty, ktoré ju nebudú obsahovať, nezverejníme.

  Sme študenti zubného lekárstva na Slovensku. Spája nás zdravý úsmev.

  X