GSK Future Leaders Programme

GSK Future Leaders Programme
4. mája 2018 Marek Hrebík

Milé kolegyne, milí kolegovia,

v GSK otvárame jedinečnú pracovnú příležitosť pre absolventov VŠ – Future Leaders Programme.

Future Leaders Programme (FLP) je 3 ročný program zameraný na Commercial Management v Consumer Healthcare, ktorý otvárame v Českej republike a na Slovensku. Účastník programu má v rámci 3 ročných rotácií (sales, marketing, a dalšie) možnosť vyskúšať si rôzne pozície na komerčných oddeleniach GSK Consumer Healthcare. FLP je vynikajúca cesta, ako naštartovať svoh kariérny rozvoj a získať jedinečnú možnosť stať sa budúcim lídrom!

Program je otvorený pre študentov, ktorí práve končia svoje štúdium, poprípade pre absolventov do 1 roku po skočení VŠ štúdia, forma úväzku je na hlavný pracovný pomer. Podmienkou je výborná znalosť anglického jazyka (prijímacie konanie prebieha v angličtine). Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou, avšak hľadáme aktívnych mladých ľudí, ktorí sa ideálne venujú rôznym mimoškolským aktivitám – školské spolky, športové kluby atď.

Viete o vhodnom kandidátovi?

Naším cieľom je čo najviac rozšíriť povedomie o programe – ak viete o niekom, kto by mohol byť ideálnym kandidátom, neváhajte mu informácie preposlať

Prihlášky do program a bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke. Prihlášky sú otvorené do 15. mája 2018. Ak budete mať akékoľvek otázky k programu, neváhajte sa obrátiť na HR alebo na recruiterku Lenku Kubičárovú (lenka.x.kubicarova@gsk.com).

Želám vám pekný zvyšok dňa.

Jana Oravcová
jana.x.oravcova@gsk.com

HR Assistent
Europe

X